Anasayfa / Genel / Google Earth’e bir kabiliyet daha
Google Earth'e bir kabiliyet daha
Google Earth'e bir kabiliyet daha

Google Earth’e bir kabiliyet daha

Google Earth'e bir kabiliyet daha

Google Earth ile dünyayı ziyarete gitmek için bilgisayar başında almak yeterli. Dünyanın istediğiniz bir noktasına anında ışınlanmanızı karşılayan Google’ın bu dahiyane uygulaması, hizmete başladığı birincil günden bu yanlamasına kuşkusuz oldukça gelişti. Her yeni güncellemeyle beraber yeni yetenekler kazanmayı sürdüren Google Earth, bu defaki yeteneği ile artık mesafeleri de ölçümleyebiliyor.

Google, duyurduğu yeni araçla bundan böyle Earth’ün mesafeleri ölçebileceğini de açıkladı. Google Earth’teki yeni vasıta, dünya üzerindeki iki nokta arasındaki mesafeyi ölçümleyebiliyor ve mesafeyi km cinsinden size verebiliyor.

Google, bunun uzun zamandır kullanıcılar kadar çok istenen bir nitelik olduğunu söylüyor. Bu vasıta şimdilik yalnızca Chrome üzerinden Web’de çalışıyor. Android için de bugünlerde kullanıma sunulmuş durumda. iOS için ise yakında gelecek.

İLGİLİ HABER Windows XP tekrar gündemde Önceki HaberWhatsApp Sesli Mesajlarını Çaktırmadan Kulak Vermek Muhtemel Sonraki HaberGalaxy Note 9’dan Bir Sinyal Daha!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Önceki Google Play Store’a DRM geldi
Sonraki WhatsApp’ın hiç bilmediğiniz özellikleri

İlginizi Çekecek Bir İçerik Bulduk

menenjit

Menenjit Nedir? Tedavi Yolları

Son derece tehlikeli olarak malum bu hastalığa “meningokok” adlı mikrop sebep olmaktadır. Hastalığa davetiye çıkartan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir