Anasayfa / Nedir / Kimlerden Uzak durulması gerekir Kötü insan türleri nelerdir?
insan türleri

Kimlerden Uzak durulması gerekir Kötü insan türleri nelerdir?

Bazen yolda gezerken kötü bir insan gördüğümüzde onun gibi olma deriz ali ahmet kadar kötü değilim enazından deriz onlardan bir artım var deriz aslında onlar gibi bir özelliğimiz mevcut ama insanlar bu özelliği yokmuş gibi davranırlar bizde bu yazımızda insan türleri,kötü insan türleri ve hangi insan türlerinden uzak durmamız gerektiğini sizlere bir nebzede olsa göstermeye çalışacağız. Umarım keyifli bir yazı olur

insan türleri

Çıkarcı Kişiler

Bir işi yaparken, daima kendi çıkarının ne olacağını düşünürler. Eğer bir insanın o kişiye artık faydası bulunmuyorsa, hemen başka bir kişiye saracaklardır.

Narsistler

Narsistlere çok dikkat edin çünkü onlar hilebaz, güvenilmez ve dolandırıcı bir kişiliğe sahiptirler. En bilinen narsistler genellikle ilgiyi sürekli kendine çekmek isteyenlerdir fakat narsistleri kendi sosyal ağlarımızda da sıkça görebiliriz.

Kendileri hakkında ne kadar konuştuklarına, kendi başarılarından ve problemlerinden ne kadar bahsettiklerine dikkat edin.

Bu kişilerin sosyal medya hesaplarına bakın ve günde kaç selfie çektiklerini söyleyin. Sosyal medyada yer alan bu fotoğrafları kendilerini havalı göstermek için mi çekiyorlar?

Kurban Rolü Oynayanlar

Kurban rolü oynayanların işlerin iyi gitmediği durumlarda her zaman üzücü bir hikayesi bulunmaktadır. Şu hayatta herkesin trajedi yaşadığı dönemler ve yas tuttuğu zamanlar olabilir fakat zaman içinde kişiler kendini düzeltmelidir çünkü onlara güvenen birçok insan bulunur. Bu gibi kişiler için ise dünya her zaman onlara karşıdır.

İdealist

Bir insanın zihninde bir konu diğerlerinden çok ama çok daha önemli hale gelebilir. Bu kişiler için hiçbir şey ideolojik inançlarından daha önemli değildir. Bu insanlar üstelik oldukça katı bir bakış açısına sahiptir. İdealistler dünyadaki birçok karmaşık problemi basite indirgemeye bayılırlar.

insan türleri

Herkesi Yargılayanlar

Bu tarz kişiler Allah insanları yargılama hakkını kendilerine vermişçesine herkesi her zaman yadırgama eğilimindedirler. Bu tarz kişiler, kendilerini diğer kişilerden üstün görür ve diğer kişilerin de kendilerini daha düşük görmesini ister.

insan türleri

Kindar Kişiler

Kindar kişiler, herhangi bir yanlış bir davranış için intikam alma hissi ile doludurlar. Bu insanın kini ve öfkesi günlerce, aylarca ve hatta yıllarca sürebilir. Kişiler intikamlarını alsa bile bu durum onların içindeki intikam güdüsünü dizginlemeyecektir.

Bir Şeyin Önemini Geç Fark Eden Kişilik

Bu kişilikler, bir şeylerin yolunda gitmeyeceğini bilir fakat size olay gerçekleştikten sonra bunu söyler. Bu kişiler sizin yanlış yaptığınızı yüzünüze vurmaya bayılan tiplerdir aynı zamanda. Bu kişilere danıştığınızda ise kişilerin önerileri çekimser ve belirsiz olur.

kötü insan türleri

Kral Çıplak

Bu gibi insanlar genellikle önemli mevkilerde bulunur ve işinin verdiği avantajları sonuna kadar kullanmaya çalışırlar. Genetik kodumuza duyarlılık yazıldığı için, bu insanların kibirli konumuna bir yağ çekme ihtiyacı duyulabilir.

Sevinçten Havalara Uçan Kimse

Bu tip kişiler bir başarı kazandığında hayatlarındaki disiplin bir anda yok olup gidebilir. Bu kişiler zamanla yeni ilgi alanları edinir ve kendisinden bir şeyler çalmaya kalkan kişilerle konuşmaya başlar. Zaman içinde kendi planını programını bırakır ve bu durum da başarısızlığa yol açar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Önceki Epistemoloji nedir Epistemoloji anlamı nedir
Sonraki Türkiyede Hayvancılık ve Türkiyedeki Hayvan Türleri

İlginizi Çekecek Bir İçerik Bulduk

menenjit

Menenjit Nedir? Tedavi Yolları

Son derece tehlikeli olarak malum bu hastalığa “meningokok” adlı mikrop sebep olmaktadır. Hastalığa davetiye çıkartan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir