Anasayfa / Yaşam / Dekorasyon / küçük modern ev dekorasyonu ve örnekleri
evi-kucuk-olanlar-icin-dekorasyon-ornekleri-1
evi-kucuk-olanlar-icin-dekorasyon-ornekleri-1

küçük modern ev dekorasyonu ve örnekleri

ev dekorasyonu; hepimiz evlerimizin dekorasyonların dan sıkıldığımız zamanlar olmuştur. ev dekorasyonu’muzu değiştirmek isteriz misal ben salonumun dekorasyonunu değiştirmek için internette  modern ev dekorasyonu ve küçük ev dekorasyonu yazarak araştırdım ve çıkan sonuçlardaki resimleri inceledim.

İçlerinde çok hoşuma giden tasarımları seçtim ve 1 tanesini evime uyguladım. Ben şahsen çok beğendim tamamen bire bire olmasa bile çok yakın bir değere ulaştım eşim çok beğendi emin olun ucuz ev dekorasyonu nasıl olabilir derseniz işte tamda bu şekilde oluyor:)

ev dekorasyonu fikirleri arıyorsanız çok doğru yerdesiniz çünkü ben evimde ufak dekorasyon değişiklikleri yaparak hayatıma renk katmayı seven biriyim.

Ucuz dekorasyon fikirleri
Ucuz dekorasyon fikirleri

siteme gelen ve evinde ufak değişiklikler yapmak isteyen siz değerli ziyaretçilerime yardımcı olmak isterim. Eğer sizde yapmak istiyor ve fikir almak istiyorsanız lütfen yazımın sonundaki yorum kısmına yazıp fikirlerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.

Siteme Dekorasyon bölümünü daha yeni açtığım için pek makale yok zamanla çok daha mükemmel ev dekorasyonu fikirleri hakkında sizlere makale yazacağım.

Ev dekorasyonu dediğimiz konu mobilya seçiminden aksesuar seçimine, perde renklerine karar vermekten duvar renklerine karar verme konusuna kadar, yer ve zemin malzemesi seçimi ve mutfak tasarımı tercihi dahil onlarca detay içeren oldukça zor bir konudur. İtiraf etmek gerekir ki modern zamanların ev dekorasyonları geçmişteki klasik ev dekorasyonlarına göre çok daha kolaylaşmış olsa da hala zaman gerektiren bir işlem. Biz de böylesine yoğun, yeterince her şeyin zamanımızı aldığı ve bize neredeyse hiç bir şey için zaman kalmadığı şu anlar için en pratik ev dekorasyonu fikirleri ve önerilerini hazırladık. Bu dekorasyon fikirleri sizlere sadece fikir vermekle kalmayacak uygulama konusunda örnekleri ile yol da gösterecektir. Herhangi bir dekorasyon modeline karar vermeden önce o dekorun uygulanmış halini görmek, son durumda odanın ya da evin neye benzeyeceğini bilmek çok önemlidir. Sizi beklenmedik durumlara kötü sürprizlere karşı korur. Son halini görmeden

Küçük-oturma-odaları-için-dekorasyon
Küçük-oturma-odaları-için-dekorasyon

hazırladığınız bir dekorasyon son halini görmeden saç kestirmeye benzer. Uzun vadede geri dönüşü zor ve pahalı sonuçlar doğurabilir.

Hem pratik hem ucuz dekorasyon fikirleri

Pratik fikirler genelde ergonomik çözümler sunar. Mesela küçük bir odanız ama atmaya kıyamadığınız büyük bir koltuğunuz varsa, aynı zamanda yeni bir koltuk almak istemiyorsanız var olan koltuğu değerlendirmek hem pratik hem de ekonomik bir çözüm sunar. Ucuz dekorasyon fikirleri genelde bu tarz elimizde var olan ürünleri, malzemeleri değerlendirmek üzerine kuruludur. Kendin yap fikirleri ve projeleri de aslında aynı şekilde aynı noktadan yola çıkılarak oluşturulmuştur. Çoğu kendin yap fikri ev dekorasyonunda kullanılmak üzere artık madde kullanma üzerine kuruludur. Diğer bir ekonomik ev dekorasyonu fikri büyük etkiler yapan küçük düzenlemeler. Mesela salonunuzda ya da oturma odanızda odanın duvarlarından en kirli olanı eğer kirli olan yoksa herhangi birini seçin. Bu duvarı yeni aldığınız bir duvar kağıdı ile kaplayın. Tek bir kanat duvar kağıdı oldukça ekonomik olacaktır. Ancak bu küçük duvar odanıza oldukça farklı hava veren bir dekorasyon fikri olur.

 

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Önceki Forklift Nedir Forkliftlerin Çeşitleri ve Görevleri Nelerdir
Sonraki Pedalbox Nedir?

İlginizi Çekecek Bir İçerik Bulduk

menenjit

Menenjit Nedir? Tedavi Yolları

Son derece tehlikeli olarak malum bu hastalığa “meningokok” adlı mikrop sebep olmaktadır. Hastalığa davetiye çıkartan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir