Anasayfa / Teknoloji / Otomobil / Pedalbox Nedir?
pedalbox
pedalbox

Pedalbox Nedir?

Pedalbox Nedir otomotiv sektörünün gelişmesiyle birlikte buna bağlı olarak otomativ yedek parça ve otomotiv geliştiricileri de otomobillerin  daha iyi performans ta çalışmalarını sağlamak için ürünler geliştiriyorlar.

Bunlardan biride aracın gaz pedalına bastığınızda süre ile aracın ivme kazanmasının arasındaki geçe süreyi kısaltma olarak tanımlayabiliriz gaz pedalları şuana kadar hep manuel olarak çalıştı hiç elektronik bir sistem haline getirilmemişti artık Pedalbox adındaki bir ürün ile bu mümkün oldu Pedalbox ile aracın pedala bastığınız anda aracın ivme kazanması neredeyse bir oluyor itiş gücünü inanılmaz derecede arttırıyor ve bu sayede aracın bayırlarda ve zor koşullu yollarda çok ta atik olmasını sağlıyor Pedalbox Otomotiv sektöründe çok büyük bir açığı kapatmış oluyor.


Pedalbox nedir ?

Gaz pedalı ile cihaz beyni arasına takılan dijital bir cihazdır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gaz tepkime süresine hem optimize hem de minimize ederek kullanıcı ergonomisine özel bir sürüş keyfi yaşatmayı amaçlar. Yani sürücüye özel ayarlar ile tam olarak sürücünün istediği performansı elde etmek için tasarlanıp geliştirilemeye devam etmekte olan ürünümüzdür.

Alman markası olan Pedalbox ürünü DTE Systems firmasının geliştirdiği bir araç performans arttırıcıdır. Cihazın en temel özelliği çok hızlı bir şekilde monte edilebilmesidir. Yine bilinen en önemli özelliklerinden birisi sonuç almanın anında gerçekleşmesidir. Yani cihazı monte eder etmez araçtaki performans artışını anlık olarak test edebiliyorsunuz.

pedalbox
pedalbox

Üç ayrı modda sürücüye sürüş seçeneği sunan Pedalbox, sürücüye kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Ekonomi, spor ve spor plus modu seçenekleri ile sürücünün sürüş şeklini istediği şekilde ayarlamasını sağlar.

Ekonomi mod seçeneği ile yakıt tasarrufu sağlarken, spor ve spor plus modlarında aracınızı daha agresif kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Seri kalkışlar ve hızlı kullanım için aracınızın tam performansını sizlere sunar.

Pedalbox sıradan bir chip tuning uygulaması değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi tek düze bir yazılım olmanın ötesinde sürücüye uygun sürüş durumunu ayarlamasını sağlar. Yani sürücüyü kendisine bağımlı bir sürüşe zorlamaz aksine sürücünün isteklerine uygun şekilde cevap verir. Tüm bunları yaparken de sürücünün ekonomisini düşünerek yakıt tasarrufu da sağlar.

Pedalbox başta da belirttiğimiz gibi %100 Alman ürünüdür. Dünya üzerinde otomotiv sektöründe zirvede olan Almanya, araç performans ürünlerinde de teknolojik anlamda zirvede bulunmaktadır. Kolay kullanımı, basit montajı ve yakıt tasarrufu sağlayan Pedalbox, otomotiv sektöründeki Alman ekolünün küçük ama etkili bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

pedalbox
pedalbox

DTE Systems firması Pedalbox hızlandırıcı performans ürününe piyasada hiçbir firmanın yapamadığı güvenceyi sunmaktadır. Firmanın ürününe duyduğu güvenin göstergesi olarak kullanıcıya verdiği garanti ve güvenceler şunlardır;

  • Kendi aracınızda ücretsiz test,
  • 15 gün garantili geri iade
  • 2 yıl kullanım garantisi

Sizler de Pedalbox ürününü test etmek ve bu ayrıcalığı yaşamak için yazımızın altında bulunan yorum kısmından iletişime geçebilir, aracınız ve sürüş keyfiniz için mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Önceki küçük modern ev dekorasyonu ve örnekleri
Sonraki narsist nedir? narsist nedemektir?

İlginizi Çekecek Bir İçerik Bulduk

menenjit

Menenjit Nedir? Tedavi Yolları

Son derece tehlikeli olarak malum bu hastalığa “meningokok” adlı mikrop sebep olmaktadır. Hastalığa davetiye çıkartan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir