Anasayfa / Teknoloji / Mobil / Samsung Galaxy J7 Prime 2 Güncellemesi
Samsung Galaxy J7 Prime 2
Samsung Galaxy J7 Prime 2

Samsung Galaxy J7 Prime 2 Güncellemesi

Samsung Galaxy J7 ‘nin android güncellemesi hakkında bilgiler bulabileceğiniz yazımı beğenmeniz dileğiyle.

Diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi android işletim sistemlerinde de yenilikler makalelımlar güncelleme ile dağıtılmaktadır. Bu güncellemeler genel olarak ise internet üzerinden yapılabilir ve özellikle yüksek kapasiteli güncellemeler ise wifi üzerinden yapılmalıdır. Güncellemeler sonrası telefonunuzda yazılımsal yenilikler değişiklikler olabilir ve farklı özellikler gelebilir. Bu gibi değişiklikler üzerinde sadece değişiklik değil geliştirilen özelliklerde gelebilir.

Genel hatlarıyla yapılan güncellemeler küçük bir güncelleme ise yanlışlar düzeltilecektir veya güvenlik yamalar üzerinden devam edebilir. şayet farklı bir güncelleme gelecek ise genel hatlarıyla telefonunuz desteklemesi gerekebilir. Son zamanlarda konuşulan güncelleme ise android 9.0 pie güncellemesi olarak karşımıza gelecek.

Android güncelleme için bazı önlemler almanız veya güncelleme öncesi bazı ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Bu güncelleme sonrası işlemleri birkaçını sıralayalım…

– şarj durumunuzun en az yüzde 50 olması yada şarja takarak yapılması*nda fayda var.. Son zamanlarda piyasaya çıkan akıllı telefonlarda düşük şarj durumlarında işlem yapmıyor ve şarja takmadan işlem yapmıyor.

– mutlaka cihazınızda ehil depolama alanız olması gerekmektedir. Aksi halde yükleme sırasında takılmalardan aletinız açılmayabilir ve bilgilerinize zarar gelebilir. Bu gibi durumların sonunda ise aygıtı sıfırlamanız gerekmektedir.

– güncelleme sırasında aygıt üzerinden hiç bir tuşa basmayınız veya bataryasını çıkarmaya çalışmayınız. şayet güncelleme sırasında bir sorun yaşarsanız bu aygıt içerisinde bulunan bilgilerinizin kaybolmasına sebep olabilir.

– güncelleme işlemini ne olursa olsun wifi üzerinden yapmalsıcaklıknız. Aksi şekilde gsm operatörünüzün sunduğu web kotası size yetmeyecektir.

-talep eder güncelleme yapınız dilerseniz farklı bir işlem olsun. Bütün işlemlere başlamadan önce ne olursa olsun cihaz üzerinde bulunan bilgilerinizi yedekleyiniz.

Samsung Galaxy J7 güncelleme – galaxy j7 prime 2 android güncelleme
Güncelleme işlemini ayarlar >> aygıt hakkında >> yazılım güncelleme kısmınden web rabıtası ile yapabilirsiniz. Burada kısa zaman sonrasında güncelleme var ise bulacaktır ve indirme işlemi için bağlayacaktır. Indirme işleminden sonra yükleme ve en son ise cihazı tekrar başlatacaktır.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Önceki işsizlik Maaşı için Başvuru Nasıl Yapılır
Sonraki Samsung Galaxy J6 Yazılım Güncellemesi

İlginizi Çekecek Bir İçerik Bulduk

menenjit

Menenjit Nedir? Tedavi Yolları

Son derece tehlikeli olarak malum bu hastalığa “meningokok” adlı mikrop sebep olmaktadır. Hastalığa davetiye çıkartan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir