Anasayfa / Teknoloji / Zhiyun Crane 2 Professional 3-Axis Stabilizer Ürün İncelemesi
Zhiyun-Crane-2
Zhiyun-Crane-2

Zhiyun Crane 2 Professional 3-Axis Stabilizer Ürün İncelemesi

Zhiyun Crane 2 Professional Her Fotoğrafçının en büyük isteklerinden biri de her vakit işini en iyi şekilde yapmak ve mükemmel resimler kayıt etmektir. Bu vaziyet aynı şekilde bir düğün videocusu için de geçerlidir. Yahut daha kişisel kayıt icra eden kişiler için de ayı vaziyet söz mevzusudur. Ve artık video çekmenin zirvelerini tadabileceğiniz teknolojik adımlar atılmakla birlikte günümüzde herkesin bu cihazları elde edebiliyor olması yeni dönemlerin başlangıcı olarak ta sayılabilir.

Zhiyun Crane 2 Professional Video çekmekte olan bir kameramanın omuzundaki aygıtı bir hayal edin. Ağırlığı bir dert tutması ve kontrol etmesi bir dert, yorulması ise apayrı. Ama elinizde en fazla 3 kilo’lık bir aygıtın aynı özelliklerde ve daha kolay çekim yapabileceğini söylesek ne düşünürsünüz? Işte bu aygıt da beklenenleri aratmayacak özellikte bir buluştur. Başlangıçta 1.5 kilogram ağırlığı taşıyabilecek şekilde dizayn edilmiş ve daha sonraları geliştirilerek önce 1.8 kg ve daha sonra 3 küsür kilo ağırlıklara kadar ulaşabilen cihazlarla video kaydı elde etmek eskisinden daha basit bir hal almıştır. Kendi rotatif başlığı sayesinde kullanmak dilediğiniz modları açarak arzu ettiğiniz için kayıt yapabilecek ve elinizden düşüremeyeceğiniz bir cihaz karşımızda duruyor.

El gimbalı olarak bahsedilen bu cihazın en büyük avantajlarından biri kullanım kolaylığı dışında titreşimlere olabildiğince az yanıt vermesidir. özellikleri içinde yer edinen follow focus ayrıntısı, yeni motorlarının kullanımı sayesinde 2 kat daha üstün bir tepki ve kırılgan hareket imkanı sunmasına imkan sağlıyor. Bunun üzere saniyede 4 bin kere vibrasyon kontrolü yapabilen gimbal sayesinde artık daha kaliteli içerikler elde edebiliyor olacaksınız. Diğer el gimballarına gore 360 derecelik bir dönüş açısına haiz olan aygıt, bulunmuş olduğunuz noktadan itibaren hiç bir hareketi ya da imajyü kaçırmadan ayağınıza kadar getirebiliyor.

Kaliteli cihazların pil şarj ömürlerinin düşük olması her vakit bir şikayet mevzusu idi. Ancak Zhiyun Crane 2 Professional artık bu sorun tarihe karıştırıyor. Tam 6000 mah batarya kapasitesi sayesinde olabildiğince uzun zaman aygıt, aktif olarak kullanıma aleni kalabiliyor. Meydana getirilen testlere bakılırsa 18 saate kadar aleni kalmış olarak çalışma olanağı sunabiliyor. Tripod, usb kabloları benzer biçimde yan aksesuarları da kutu dahilinde veriliyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Önceki Burs Başvurusu Alan Dernek ve Kurumların Listesi 2018-2019
Sonraki Klima Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz Hangi Klima Alınmalı

İlginizi Çekecek Bir İçerik Bulduk

menenjit

Menenjit Nedir? Tedavi Yolları

Son derece tehlikeli olarak malum bu hastalığa “meningokok” adlı mikrop sebep olmaktadır. Hastalığa davetiye çıkartan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir